مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید مسواک بزرگسالان صادراتی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید مسواک بزرگسالان صادراتیبازار فروش مسواک بزرگسالان صادراتی

ما در این مقاله میخواهیم به عناوین مهمی مانند فروش مسواک بزرگسالان و تولید مسواک بزرگسالان

 تولید مسواک بزرگسالان صادراتی ارزان

روش تولید مسواک بزرگسالان صادراتی

روش تولید مسواک بزرگسالان صادراتی مسواک ابزاری دندانپزشکی است که برای تمیز کردن دندانها بکار می رود و به صورت ایده آل در کنار خمیر دندان یا دهانشویه استفاده می شود. مسواک از دسته پلاستیکی و موهای نایلونی متصل به سر قلم مو تشکیل شده است. طرح های معاصر در بازار انواع و اقسام سبک ها و اشکال مختلفی را ارائه می دهند که در اواسط دهه 1990 به 600 میلیون دلار افزایش یافته است ، بخشی از آن به دلیل افزایش قیمت ها ، بلکه به دلیل اینکه اغلب مسواک ها تعویض می شوند. به طور متوسط هر فرد در ایالات متحده هر دو سال یکبار سه مسواک خریداری می کند ، اگرچه انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA) توصیه می کند که برس ها هر سه تا چهار ماه تغییر کند.

پلاستیک مخلوط و به گلوله تبدیل شده است. گلوله ها سپس در دستگاه قالب گیری تزریقی قرار می گیرند که پلاستیک را تا زمانی که ذوب شود گرم می کند. بسته پلاستیکی مایع را درون قالبهای دسته پیچ یا پیچ کنید. قالب ها یک دسته کامل را تشکیل می دهند ، از جمله سوراخ های کوچک به نام هسته ، که در آن مو قرار می گیرد. قالب ها به شدت بسته می شوند و با خنک شدن پلاستیک ، قالب ها تحت فشار قرار می گیرند. بعد از خنک شدن قالب ها ، گیره ها برداشته می شوند و پین های کوچک دستگیره ها را از قالب بیرون می آورند.

برس که معمولاً از جنس نایلون است ، به طور خودکار در هسته دسته قرار می گیرد. سپس موها با قطعات فلزی ریز در هسته قرار می گیرند.

بازار فروش مسواک بزرگسالان صادراتی

بازار فروش مسواک بزرگسالان صادراتی آسانترین و بهترین راه حل برای ارائه محصولات شما می توانید به صورت آنلاین از طریق سایت اینترنتی خود اقدام کنید و در اختیار شما قرار بگیرند تا بتوانند خود را در حد کمترین زمان ممکن بخوانند و خودشان با مراجعه به سایت خودشان آزاد کنند. با دسترسی بیشتر این سایتها می توانیم به خودی خود خدمات دهی کنیم ، خدمات پس از استقرار را به خریداران خود می دهند و می توانند از بین بروند.

پیشنهاد آنلاین این است که شما می توانید به عنوان بین المللی محصولات خود را بررسی کنید و از آن استفاده کنید. در این نوع خرید انواع مختلفی از قیمت را مشاهده می کنید و مشاهده می کنید. سایر موارد از مزیت های آنلاین ، می توانند در صورت تمایل خود به خود جاهدی بپردازند و از شما بخواهند که بتوانند تخفیف های دیگری بخرند و بتوانند برای شما امکان پذیر شوند.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button