مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده محصولات هتلی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت انواع محصولات هتلی ارزانسفارش عمده محصولات هتلی بهداشتی

تولید کنندگان محصولات هتلی اغلب شرکت های تولید کننده مواد آرایشی بهداشتی و تولید حوله و واکس های هتلی هستند. این تولید کنندگان سعی کرده اند با توجه به استانداردهای موجود نسبت به تولید محصولات خود اقدام نمایند. مسافران در طی سفر نسبت به بهداشت حساسیت بیشتری از خود نشان می دهند و استفاده از محصولات هتلی باعث می شود که محصولات شوینده حجیم از بار چمدانی آن ها حذف شود. لذا هتل داران و مسئولین خرید محصولات هتلی می بایست از برندهای معتبر خرید نمایند زیرا چنانچه هر گونه خسارتی به مشتریان هتل ها و مهمان سراها وارد شود مدیران هتل ها مسئول می باشند. 

تولید کننده محصولات هتلی ارزان

کیفیت انواع محصولات هتلی ارزان

کیفیت انواع محصولات هتلی ارزان انواع محصولات هتلی به محصولاتی گفته می شود که برای اقامت کوتاه مدت مسافران در هتل ها ، مسافرخانه ها و مهمانپذیرها مورد استفاده قرار گیرند. اغلب موارد استفاده مسافران از مواد شوینده و حوله ها حمام می باشد . به همین دلیل کیفیت محصولات خریداری شده می بایست از استاندارد مناسبی برخوردار باشند. از جمله مواردی که در خرید انواع محصولات با کیفیت هتلی می بایست مد نظر خریداران این گونه اقلام باشد می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • سالم بودن بسته و کیفیت بسته بندی
 • ترکیبات به کار رفته در محصولات مطابق با استانداردهای روز
 • درج تاریخ تولید و انقضاء محصولات

مسافران در زمان انتخاب هتل یا مهمان سراها نمی خواهند دغدغه وسایل بهداشتی و حمل آن را داشته باشند لذا نوع مواد شوینده بسیار مهم می باشد. کیفیت محصولات هتلی اعم از شوینده ها و صابون ها حتی می تواند در گزینه انتخاب کردن هتل توسط مسافران تاثیر فراوانی بگذارد.

سفارش عمده محصولات هتلی بهداشتی

سفارش عمده محصولات هتلی بهداشتی سفارش محصولات هتلی بوسیله مدیران هتل ها و مهمان سرا ها و مراکز گردشگری و نیز بیمارستان ها و زندان ها می باشند. این مراکز محصولات هتلی از جمل موارد ذیل را به صورت عمده خریداری می نمایند. 

 • صابون جامد
 • صابون مایع
 • خمیر دندان
 • دستمال کاغذی و توالت
 • مسواک
 • شانه
 • واکس 
 • حوله حمام 
 • دمپایی

تولید کنندگان این محصولات اغلب شرکت های تولید کننده مواد شوینده و البسه مانند حوله با رعایت استانداردهای مناسب و استفاده از مواد اولیه مرغوب توانسته اند بازار داخلی این محصولات را به خود اختصاص دهند. از جمله این شرکت ها تولید کننده شامپوی ایوان است که در اکثر هتل ها و مهمان پذیر ها و …. به صورت گسترده ایی مورد استفاده قرار می گیرد. خریداران اغلب مدیران یا مسئولین خرید هتل ها  هستند  که می توانند به صورت آنلاین به سایت شرکت های تولید کننده این اقلام مراجعه و نسبت به خرید بدون واسطه و عمده محصولات ذکر شده بالا اقدام لازم و مربوطه را انجام دهند. حجم بالای خرید به صورت یکجا می تواند نقش زیادی در کاهش قیمت های خرید برای اینگونه مصرف کنندگان را داشته باشد. 

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button