مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده انواع خمیردندان هتلی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع برند های خمیردندان هتلینکات قابل توجه در زمان خرید خمیردندان هتلی
انواع خمیردندان هتلی

هتل داران هر چند وقت یکبار، حجم عظیمی از محصولات بهداشتی مورد نیاز مسافرین را تهیه می کنند و درون هر اتاق قرار می دهند. این محصولات بهداشتی شامل حوله حمام، حوله دستی، مسواک، شامپو و انواع خمیردندان هتلی می شود. البته پکیج کامل این محصولات فقط در هتل های چهار ستاره و پنج ستاره قابل مشاهده است و در هتل های سطح پایین تر، فقط شاهد وجود حوله حمام و شامپو هستیم. هتل داران حجم زیاد از این خمیردندان ها و انواع دیگر محصولات بهداشتی را خریداری می نمایند تا در مدت طولانی بتوانند از آن ها استفاده کنند.

خرید عمده انواع خمیردندان هتلی ارزان

انواع برند های خمیردندان هتلی

انواع برند های خمیردندان هتلیدر حال حاضر، چند برند خمیردندان هتلی در زمینه تولید این محصولات در حال فعالیت هستند. ایشان می کوشند تا با بهره گیری از متخصص ترین افراد، بهترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا، با کیفیت ترین خمیردندان ها را تولید کنند و به بازار بفرستند.

رقابت جذابی بین این شرکت های تولید کننده شکل گرفته است که قطعا این رقابت شیرین می تواند درجه کیفیت انواع خمیر دندان هتلی را بسیار افزایش دهد. با تحقیق و تفحص اجمالی می توانید از رزومه و سوابق هر یک از این برند های تولید کننده اطلاعات لازم را حاصل نمایید و برای خرید از باکیفیت ترین برند ها اقدامات لازم را انجام دهید. خمیر دندان های هتلی معمولا در بسته بندی های جذاب و حجم کم تولید می شوند تا هم بتوانند حس مطلوب در بین خریداران ایجاد نماید و البته تا مدت زمان حضور مسافر مربوطه، به طور کامل مصرف شود.

در حال حاضر، چند برند اختصاصی در زمینه تولیدات خمیردندان هتلی و سایر محصولات بهداشتی دیگر فعالیت می کنند و با این ایده بسیار خوب، بخش قابل توجهی از بازار را تحت سیطره خود قرار داده اند.

نکات قابل توجه در زمان خرید خمیردندان هتلی

نکات قابل توجه در زمان خرید خمیردندان هتلیخرید خمیردندان هتلی در حجم زیاد توسط هتل داران انجام می شود البته حجم هر یک از این خمیردندان ها خیلی محدود تر از خمیردندان های موجود در بازار است. همانطور که می دانید معمولا مدت اقامت مسافر یا مسافرین در هر اتاق در تمام هتل ها حدود سه الی چهار روز می باشد.

طبیعتا در این مدت باید خمیر دندان به طور کامل استفاده شود و در غیر این صورت به دلیل رعایت موازین اصولی و بهداشتی، هتل خمیردندان تمام نشده را دور می اندازد یا به همان افراد مسافر تحویل داده می شود. به همین دلیل است که شرکت تولید کننده سعی می کند تا مدت زمان خمیردندان هتلی را در حدی در نظر بگیرد تا در مدت کوتاه به طور کامل مصرف شود.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button