مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش شامپو هتلی ساویز با قیمت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع شامپو هتلی ساویزمعرفی محصولات هتلی ساویزفروش شامپو هتلی ساویز فروش شامپو هتلی ساویز فروش شامپو هتلی ساویز فروش شامپو هتلی ساویز فروش شامپو هتلی ساویز فروش محصولات هتلی ساویز طریقه سفارش و خرید محصولات هتلی ساویز
فروش شامپو هتلی ساویز با قیمت عمده

فروش شامپو هتلی ساویز در انواع مختلف توسط این سایت و بصورت اینترنتی امکان پذیر گشته است. قیمت دست اول و عمده و همچنین کیفیت مناسب محصولات هتلی از ملاک های اصلی هتل ها و بیمارستان ها برای خرید می باشد که برند ساویز باکیفیت ترین محصولات بهداشتی هتلی را تولید و با قیمت بسیار مناسب عرضه می کند.

شرکت سرمه از بزرگترین تولید کننده های محصولات بهداشتی ایرانی می باشد که با تولید انواع محصولات هتلی توانسته است بخش اعظمی از بازار را به خود اختصاص دهد. این شرکت محصولات خود را با نام تجاری ساویز وارد بازار نموده است. آیا می دانید شامپو های هتلی ساویز در چند نوع تولید می شود؟ شامپو های هتلی ساویز در ۵ بسته بندی مختلف و در دو نوع سر و بدن تولید می شوند که در زیر به آن ها اشاره نموده ایم:

انواع شامپو هتلی ساویز

  • شامپو سر هتلی سیمپل ساویز
  • شامپو بدن هتلی سیمپل ساویز
  • شامپو سر هتلی اکونومی ساویز
  • شامپو بدن هتلی اکونومی ساویز
  • شامپو سر هتلی پت ساویز
  • شامپو بدن هتلی پت ساویز
  • شامپو سر هتلی تیوپی ساویز
  • شامپو بدن هتلی تیوپی ساویز
  • شامپو بدن هتلی ساشه ساویز
  • شامپو سر هتلی ساشه ساویز

فروش شامپو هتلی ساویز

معرفی محصولات هتلی ساویز

محصولات بهداشتی هتلی ساویز که شامل انواع شامپو و خمیر دندان هتلی می باشد، در بسته بندی های شکیل و تکنفره عرضه می شوند. شامپو های هتلی سیمپل، اکونومی، تیوپی و پت ساویز در بسته بندی شکیل و مختلف و وزن ۲۵ گرمی تولید می شوند که در کارتن های ۲۸۸ و ۵۰۰ عددی به فروش می رسند و شامپو ساشه ساویز ۱۰ گرمی می باشد که در کارتن های ۱۲۰۰ عددی عرضه می شود و خمیر دندان هتلی ساویز نیز ۱۰ گرمی است که تعداد در هر کارتن ۱۰۰۰ عدد می باشد.

فروش شامپو هتلی ساویز فروش شامپو هتلی ساویز فروش شامپو هتلی ساویز فروش شامپو هتلی ساویز فروش شامپو هتلی ساویز فروش محصولات هتلی ساویز
طریقه سفارش و خرید محصولات هتلی ساویز

انواع محصولات هتلی ساویز را میتوانید با قیمت درب کارخانه و بدون واسطه از این سایت خریداری نمایید بدین صورت که با تماس با کارشناس فروش شامپو هتلی ساویز ارتباط گرفته و از قیمت ها مطلع شده و هم سفارش خود را اعلام نمایید تا در کمترین زمان ممکن در هر شهری که باشید، برایتان ارسال گردد.

شامپو هتلی ساویز

منبع: hotello.ir

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button