مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز اقلام بهداشتی هتلی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع محصولات و اقلام بهداشتی هتلیکاهش قیمت اقلام بهداشتی هتلی در سال جاری

در هتل ها استفاده از وسایل بهداشتی بسیار پر کاربرد است و این وسایل که
به اقلام بهداشتی هتلی معروف است، در مدل ها، رنگ ها، کیفیت های مختلف و پک های یک نفره و چند نفره در ایران تولید می شود. این اقلام به دلیل حجم بالای
استفاده در هتل ها و بیمارستان ها، هر چه با قیمت ارزان تری خریده شود برای
این مراکز سودآورتر است به همین دلیل معمولا به صورت عمده و مستقیم از
تولید کننده خریداری می شود.

قیمت روز اقلام بهداشتی هتلی ایرانی

انواع محصولات و اقلام بهداشتی هتلی

انواع محصولات و اقلام بهداشتی هتلیامروزه هتل ها ملزم به رعایت اصول بهداشتی طبق ضوابط و استانداردهای جهانی هستند. این امر سبب شده تا تولید کنندگان برای ارائه این ملزومات و اقلام مورد استفاده هتل ها با یک دیگر به رقابت بپردازند و خوشبختانه این رقابت سازنده باعث شده روز به روز شاهد تولید این محصولات با تنوع بیشتر و کیفیت بالاتر باشیم.

انواع اقلام بهداشتی هتلی که مصرف بیشتری دارند و توسط هتل ها خریداری می شوند شامل:

انواع شامپوهای هتلی، انواع پک مسواک و خمیردندان هتلی، انواع صابون وضد عفونی کننده هتلی، انواع پک شانه و سوهان ناخن هتلی و دمپایی هتلی، که در مارک های معروف ایرانی و خارجی در بازار موجود می باشند.

بسته به نوع و درجه هتل این امکانات متغیر است، مسلما اقلام بهداشتی هتلی در یک هتل پنج ستاره با یک هتل معمولی قابل قیاس نیست همچنین بسته بندی و کیفیت این اقلام نیز بسیار متفاوت هستند.

در یک هتل معمولی از پکی که شامل یک شامپوی سر و یک شامپوی بدن و مایع دستشویی است استفاده می شود ولی در یک هتل پنج ستاره پک شامل ست محصولات برند با بهترین کیفیت و زیباترین بسته بندی است و شامل اقلامی مثل:

ست شامپو سر و بدن، ست مسواک و خمیردندان، مایع دستشویی، لوسیون بدن، دهانشویه، ست پولیش و پاشنه کش کفش، ست دمپایی و حوله یک بار مصرف، ست کلاه حمام و شانه می باشد.

هتل داران بدلیل مصرف بالای اقلام بهداشتی هتلی همواره سعی می کنند از محصولات با کیفیت و ارزان خرید کنند و این امر باعث تولید و واردات روز افزون این اقلام شده است.

کاهش قیمت اقلام بهداشتی هتلی در سال جاری

کاهش قیمت اقلام بهداشتی هتلی در سال جاریبا توجه به افزایش قیمتی که در صنایع شوینده و بهداشتی صورت گرفت و از طرف دیگر الزام به مصرف این اقلام در هتل ها، تولید کنندگان و فروشندگان فعال در این صنعت با اندیشیدن تدابیری، هم برای کمک به صنف هتل داران و هم بالا بردن فروش خود، تغییراتی در نحوه فروش بوجود آوردند. تولید کنندگان واسطه ها را حذف و سیاست فروش مستقیم و عمده را در پیش گرفتند و فروش خود را بصورت اینترنتی انجام می دهند.

فروشندگان، اقلام هتلی را با کیفیت خوب و قیمت ارزانتر بصورت عمده و فله ای از کشورهای دیگر وارد و در ایران بسته بندی و با فروش مستقیم و عمده از طریق اینترنت و حذف واسطه اقلام را در قیمت پایین تر به هتل داران عرضه می کنند.

به این ترتیب قیمت اقلام بهداشتی هتلی در سال جاری و با توجه به افزایش شدید قیمت های شوینده بهداشتی نه تنها افزایش چشمگیری نداشته بلکه در بعضی از اقلام کاهش اندکی نیز داشته است.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button