مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ تجهیزات هتل بهداشتی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره تجهیزات بهداشتی هتلفروش عمده تجهیزات هتل صادراتی

یکی از اصول و شروط اساسی در بحث هتل‌داری، تامین مایحتاج مهمانان و مسافران به منظور جلب رضایت آنها می باشد. تجهیزات هتل بهداشتی جزو مهمترین نیاز های هر هتل به شمار می روند. در همین راستا در این مطلب به بررسی نرخ تجهیزات هتل بهداشتی صادراتی خواهیم پرداخت. 

نرخ تجهیزات هتل بهداشتی صادراتی

اطلاعاتی درباره تجهیزات بهداشتی هتل

اطلاعاتی درباره تجهیزات بهداشتی هتل در رابطه با تجهیزات بهداشتی هتل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

منظور از این تجهیزات در واقع کلیه لوازم و وسایلی می باشد که به منظور رعایت بهداشت شخصی و آسودگی در سفر  برای مهمانان و همچنین بهداشت هتل مورد نیاز است. برخی از آن ها به صورت یکبار مصرف و هتلی تولید می شود که این امر به افزایش سطح بهداشت کمک زیادی می کنند. 

 این وسایل شامل انواع شامپو برای شستن سر و بدن همچنین، صابون های مختلف، مسواک و خمیر دندان می باشد. از دیگر تجهیزات هتلی می توان به دمپایی های یکبار مصرف نیز اشاره نمود. این وسایل هم به صورت جداگانه و هم به صورت پک در اختیار مشتریان قرار گیرند.

 دستمال کاغذی کلاه حمام، باند مخصوص برای توالت فرنگی، لوازم مورد نیاز برای اصلاح مانند ژیلت نیز در این لیست جای می گیرند.  واکس و پولیش، ملحفه بهداشتی و بالش که از کالاهای خواب به شمار می روند با توجه به تردد افراد زیاد در این اماکن به منظور حفظ بهداشت شخصی و جلوگیری از آلودگی های احتمالی به صورت هتلی و تک نفره ارائه می گردند. 

همچنین می‌توان به ترولی های حمل غذا، البسه ها و ملحفه ها و حمل زباله که هر یک از ساختار ویژه ای برخوردار هستند نیز به عنوان تجهیزات بهداشتی هتلی اشاره نمود. استفاده از این وسایل، هم سرعت عمل انجام کار را بالا می برد و هم مانع از انتشار و نشست احتمالی شیرابه زباله ها می گردد. دستگاه های بخار شور، واکس کفش، سشوار هتلی را هم می بایست به این لیست اضافه نمود. 

فروش عمده تجهیزات هتل صادراتی

فروش عمده تجهیزات هتل صادراتی این سایت فروش تجهیزات هتل صادراتی عمده را به صورت مستقیم و با قیمتی مناسب در سراسر کشور انجام می دهد. برای این منظور می بایست سفارشات در سایت ثبت گردند تا در یک مدت کوتاه بررسی و به آدرس خریداران ارسال شود.

در فروش عمده این تجهیزات علاوه بر تضمین کیفیت، قیمت‌ها نیز افت زیادی پیدا می کنند. چرا که واسطه های فروش حذف شده و تخفیفات ویژه برای آنها اعمال می‌گردد.

هر چند که نوع این وسایل و لوازم و همچنین کیفیت آنها نیز در  قیمت گذاری شان اثرگذار هستند. 

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button