مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش خمیر دندان هتلی 10 گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از خمیر دندان هتلی چیست؟فروشنده خمیر دندان هتلی 10 گرمی ایرانی

یکی از مهم ترین لوازم بهداشتی در هر خانه خمیر دندان می باشد. استفاده از خمیر دندانی که بتواند محافظ کامل دندان های شما باشد یکی از مهم ترین کارهایی است که هر فرد در بهداشت شخصی خود باید انجام بدهد. از مهم ترین مکان هایی که باید در آن بهداشت دهان و دندان رعایت شود هتل ها و اقامتگا هها می باشد. در ادامه مطلب به ویژگی های خمیر دندان هتلی 10 گرمی می پردازیم.

نمایندگی فروش خمیر دندان هتلی 10 گرمی

منظور از خمیر دندان هتلی چیست؟

منظور از خمیر دندان هتلی چیست؟خمیر دندان هتلی ایرانی از جمله پر مصرف ترین لوازم بهداشتی در هتل ها می باشد. این محصول کاملا بهداشتی و مقرون به صرفه تولید شده است و استفاده از آن مور د استقبال بسیاری از هتلدارن واقع شده است. از ویزگی های مهم این محصول می توان به وزن و حجم کوچک آن اشاره کرد، و استفاده آسان برای افرادی که در هتل ها اقامت دارند.

اجزای تشکیل دهنده خمیر دندان عبارت اند از:

  • مواد ساینده یا پولیش کننده
  • اتصال دهنده یا قوام دهنده
  • مواد مرطوب کننده
  • مواد شوینده
  • مواد طعم دهنده

 مراکز و نمایندگی های مختلفی در سر تا سر کشور اقدام ب فروش این محصول کرده اند که شما می توانید به فروشنده خمیر دندان هتلی مراجعه کنید و خریدی با کیفیت داشته باشید. شامپو و خمیر دندان هتلی غالبا در سایز های کوچکتری تولیدمی شود اما کیفیت آن با محصولات مشابه هیچ تفاوتی ندارد. بنابراین از مهم ترین مواردی ک هر مسافر در هنگام سفرهای خود باید به آن دقت کند مراقبت کامل بهداشت فردی به خصوص مراقبت از دهان و دندان خود و رسیدگی کامل به آن می باشد.

فروشنده خمیر دندان هتلی 10 گرمی ایرانی

فروشنده خمیر دندان هتلی 10 گرمی ایرانییکی از مهم ترین ویژگی های هر خمیر دندانی خاصیت آنتی باکتریالی  می باشد. خمیر دندان های هتلی با خاصیت جرم زدایی و ضد بو می تواند تا مدت طولانی از دندان های شما محافظت کرده و باعث جلوگیری از پوسیدگی و ایجاد پلاک در دندان های شما می شود. 

شامپو و هتل از مهم ترین لوازم بهداشت فردی هر مسافر است که باید در هنگام سفر از کیفیت و سالم بودن آن حصول اطمینان به عمل آورد. برای بسیاری از مسافران پیش می آید که در هنگام سفر فراموش می کنند که لوازم بهداشتی فردی  به خصوص خمیر دندان را با خود به همرا بیاورند بنابراین وظیفه هتل ها و اماکن اقامتی فراهم آوردن این محصولات با کیفیتی تضمین شده و قیمتی  مقرون به صرفه می باشد. 

به منظور افزایش سلامت دهان، عوامل درمانی متعددی  به خمیر دندان های هتلی افزوده می شود. این عوامل عبارتند از: عوامل ضدپوسیدگی، ضدمیکروبی، ضد پلاک و التهاب لثه، ضد جرم و عوامل های آینده به ضدحساسیت  نیز اشاره کرد.


فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button