مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم دمپایی هتلی با چاپ لوگو رایگان

آنچه در این مقاله می خوانید...

چاپ لوگو رایگان روی دمپایی هتلیفروش مستقیم دمپایی هتلی
چاپ لوگو رایگان روی دمپایی هتلی

دمپایی هتلی درانواع ظاهر ها و شکل ها بسته به سلیقه خریداران تهه و تولید میشود، این نوع محصولات نیز اغلب بصورت مستقیم به فروش میرسد. در چند سال اخیر شرکت های تولید دمپایی هتلی، دمپایی های یکبار مصرف را که بهداشتی تر می باشد روانه بازار کرده و در حال حاضر نیز در هتل ها از این محصول استفاده می شود.

دمپایی های هتلی از جمله بهترین نوع محصولات یکبار مصرف بهداشتی در بازار به شمار می آیند این محصولات با توجه به گفته های قبلی بیشترین فروش را نیز نسیب خود کرده اند و هتل ها برای بهداشتی تر شدن و همچنین آسانی کار این دمپایی ها را در انواع مختلف سفارش داده و تهیه میکنند.

چاپ لوگو رایگان روی دمپایی هتلی

لذا بعضی از شرکت ها نیز هستند، که برای جلب توجه کردن و به بیان ساده تر جذب مشتری لوگو های هتل های مربوطه را روی محصولات بصورت رایگان چاپ کرده و این عمل باعث افزایش فروش آنها نیز شده است. این عرصه نیز همانند، سایر عرصه های تولید محصولات رقابت هایی به چشم میخورد و همین چاپ لوگو رایگان روی دمپایی های هتلی و سایر محصولات یکی از این فعالیت ها محسوب می شود.

جدا از این بحث، اغلب هتل های معروف و بین المللی برای بالا بردن کیفیت خدمات روی همین نکات ریز هم توجه دارند و خودشان لوگو ها و طرح هایی را برای چاپ روی محصولات مد نظرشان پیشنهاد می دهند.

چاپ لوگو رایگان روی دمپایی هتلی

فروش مستقیم دمپایی هتلی

محصولاتی مانند:

  • دمپایی هتلی
  • حوله هتلی
  • محصولات بهداشتی هتلی و…

به عبارتی از جمله محصولاتی به شمار می آیند که بصورت هفتگی و شاید حتی چند روز یک بار توسط هتل ها از شرکت های تولید کننده انواع محصولات تک نفره خریداری شود. لذا قابل ذکر است که خرید این محصولات وقتی مقرون به صرفه است که به صورت مستقیم تهیه شود؛ یعنی بطور ساده اگر بخواهیم بیان کنیم،  هتل ها این محصولات را فله ای تهیه میکنند و خرید از شرکت های تولید کننده بصورت مستقیم مقرون به صرفه است.

لذا جدا از صرفه جویی در هزینه،  تهیه مستقیم از شرکت تولید کننده راحتتر  نیز می باشد. البته بعضی از محصولات که بصورت یکبار مصرف تهیه و استفاده می شوند، بیشترین خرید را رقم زده اند؛ مانند:  دمپایی های هتلی، اما حوله محصولی است که با طی مراحل شست و شوی مخصوص می تواند دوباره استفاده شود، یعنی میخواهیم بگوییم  این محصول شاید چند ماه یکبار تهیه شود درمقابل محصولی مانند محصولات بهداشتی تک نفره که ممکن است چند روز یکبار تهیه شود.

فروش مستقیم دمپایی هتلی

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات تک نفره بهداشتی برای هتل ها و مکان های اقامتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button