محصولات هتلداری آراد

شامپو های هتلی تک نفره در وزن های 25 و 30 گرمی در انواع متنوع و همچنین ساشه تک نفره 10 گرمی تولید می گردد. شامپو های هتلی موجود در سه نوع سر، بدن و پروتئینه موجود می باشند و در انواع سیمپل، اکونومی، تیوپی، پت و … قابل ارائه به مشتریان عزیز می باشند.

خمیر دندان و مسواک هتلی

خمیر دندان هتلی مناسب برای هتل ها، بیمارستان ها و مراکز اقامتی در وزن های 7، 10 و 15 گرمی تولید می شوند که بسیار شکیل و باکیفیت می باشند. مسواک های هتلی نیز کیفیت مناسب و کیفیت خوبی دارند که بسیار به صرفه برای این مراکز می باشند. پک مسواک و خمیر دندان نیز از دیگر محصولات هتلی این مجموعه می باشد.

صابون های تک نفره نیز که یکی از محصولات موردنیاز پک های بهداشتی می باشند به دو صورت پلیسه و سلفونی و همچنین وزن های 15 و 17 گرمی اکثرا تولید می شوند که بسیار باکیفیت و دارای قیمت مناسبی نیز هستند.

دمپایی هتلی که در انواع مختلفی تولید می شوند دارای کیفیت عالی هستند و همچنین رنج قیمت مختلفی دارند که بسته به نوع و کیفیت آن ها قیمت های متفاوتی را دارند، البته چاپ لوگو هتل روی دمپایی ها بسیار زیبا و شیک می باشد.

ست بهداشتی هتلی

ست بهداشتی هتلی نیز حاوی سوهان ناخن، گوش پاکن و کلاه حمام می باشد وو در بسته بندی زیبا و شکیل نیز تولیدو عرضه می شود. البته این بسته بهداشتی در دو نوع بسته بندی سلفونی ساده و vip موجود می باشد.

دیگر ملزومات هتلی

کیت اصلاح، پاشنه کش هتلی، پولیش کفش هتلی، شانه هتلی، کیت خیاطی هتلی، باند ضدعفونی کننده، سوهان ناخن، گوش پاکن و … از دیگر ملزومات هتلی موردنیاز هتل ها و مراکز اقامتی می باشد.